Lata praktyki, dziesiątki realizacji,
dobre doświadczenie

bjb
Helvar
Citizen
elt
Casambi
Dowiedz się więcej

Casambi

Co to jest Casambi?

Casambi to nowoczesny system sterowania oświetleniem (oraz innymi urządzeniami elektrycznymi) w technologii Bluetooth Low Energy (BLE) MESH.

BLE to nowoczesna technologia radiowa, która powstała w Centrum badawczo rozwojowym firmy Nokia, skąd też wywodzą się twórcy Casambi. Bluetooth jest dostępny w urządzeniach mobilnych, smartfonach, tabletach a nawet smartwatchach, i stanowi przyszłość niskoenergetycznej bezprzewodowej komunikacji radiowej.

Technologia MESH w połączeniu z BLE pozwala na tworzenie sieci, w której urządzenia komunikują się między sobą bez konieczności używania dodatkowych urządzeń jak routery czy serwery. Dzięki temu można tworzyć rozległe sieci, którymi można zarządzać z dowolnego miejsca, dodatkowo urządzenia automatycznie aktualizują ustawienia sieci i firmware.

Aplikacja Casambi stanowi interfejs użytkownika, służy do konfiguracji i uruchomienia sieci oraz może służyć jako zdalny punkt dostępu do sieci Casambi. Aplikacja jest dostępna dla każdego użytkownika urządzeń iOS lub Android. Casambi APP zostało stworzone tak, żeby każdy użytkownik, niezależnie od zaawansowania technologicznego mógł samodzielnie go używać. Jednocześnie posiada wiele zaawansowanych funkcji przydatnych dla profesjonalistów.

Casambi w DJP

W DJP pomagamy klientom dobrać odpowiednie urządzenia do sterowania oświetleniem, zarówno te produkowane przez Casambi OY jak i przez producentów zgrupowanych w Ekosystemie Casambi.

W ramach świadczonych usług wrysowujemy urządzenia w projekty wykonawcze, dostarczamy hardware oraz zajmujemy się uruchomieniem systemów u klientów. Nasz zespół został przeszkolony przez specjalistów Casambi, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Pliki do pobrania