PRACA2018-11-23T10:52:30+00:00

DJP Sp. z o.o.

Firma DJP działa na rynku polskim od 26 lat. Rozwijamy się dynamicznie w branży elektrotechnicznej związanej z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w oświetleniu i w związku z tym pragniemy powiększyć nasz Zespół. Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. wsparcia sprzedaży komponentów oświetleniowych

Podstawowy zakres zadań:

  • błyskotliwe, sprytne szukanie możliwości sprzedaży jak największej ilości komponentów z naszej oferty
  • samodzielne wyszukiwanie firm, kontakt z działami technicznymi, umawianie spotkań dla Handlowca oraz obsługa obecnych Partnerów Biznesowych
  • pomoc techniczna, dobór komponentów, wsparcie logistyki, ofertowanie i obsługa Klientów, utrzymywanie stanów magazynowych
  • Podczas urlopu każdy z przedstawicieli będzie miał za zadanie godnie zastępować swojego kolegę na takim samym stanowisku
  • godziny pracy: 8.30-16.30

Wymagania:

  • absolwent politechniki, najlepiej po kierunku Technika Świetlna – co pozwoli doskonale odnaleźć się w świecie oświetleniowym – szukamy osoby, która posiada o najmniej podstawową wiedzę na temat elektroniki, elektryki i techniki świetlnej
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym – pozwalającym na swobodną rozmowę telefoniczną z kontrahentami zagranicznymi
  • język niemiecki – mile widziany
  • prawo jazdy kat. B
  • cenimy odpowiedzialność, pracowitość, systematyczność oraz punktualność a także pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy i komunikacji w zespole.
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w młodym, ambitnym zespole DJP, która będzie polegała na wsparciu Handlowca (który często będzie przebywał w delegacjach ) w sprzedaży komponentów firm: CITIZEN, BJB, ELT oraz HELVAR, czyli m.in.: LEDów, oprawek, złączek, holderów, optyki, zasilaczy, stateczników
  • pracę stacjonarną (przez początkowy okres zatrudnienia) polegającą na poznaniu produktów oraz funkcjonowania firmy
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • umowę o pracę
  • pracę w małej, stabilnej firmie, znajdującej się na warszawskim Żoliborzu
  • miłą atmosferę
  • możliwość stałego rozwoju i awansów m.in. przekształcenia na stanowisko Handlowiec – Doradca Techniczny – co skutkuje podziałem czasu na pracę w biurze oraz w terenie; a kolejnie awans na Przedstawiciela Handlowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV, list motywacyjny na adres: magda@djp.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DJP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DJP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Anny German 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.