O FIRMIE2018-09-04T13:36:20+00:00

Dobra Jakość Produktu

Ponad 25 lat drogi do światła, nasza ambicja, nasze motto

DJP została założona w roku 1990 jako Spółka handlowa dla importu opraw oświetleniowych o wyjątkowej stylistyce. Początkowo spółka prowadziła import produktów włoskich pod firmą Luxmaster poszukując dostawców o nowoczesnych rozwiązaniach oświetleniowych. Spółka szybko poszerzyła swój asortyment o produkty ze Skandynawii i Niemiec. Od roku 1994 partnerem firmy został BJB z Niemiec, producent oprawek i złączek do wszelkiego rodzaju źródeł światła. W roku 2013 Spółka stała się dystrybutorem japońskiej firmy CITIZEN ELECTRONICS, w dziedzinie źródeł światła LED i COB LED.

Od roku 2000 dystrybucja komponentów do produkcji opraw oświetleniowych stała się głównym profilem działalności Spółki. Współpraca z solidnymi partnerami wpłynęła na przyjęcie nowej nazwy spółki DJP oznaczającej „Dobra Jakość Produktu”. Pod firmą DJP Spółka realizuje program „niezależności” rynkowej, co oznacza, że promuje i dystrybuuje tylko komponenty tych firm, które nie są powiązane z produkcją opraw oświetleniowych. Ta niezależność pozwala nam dostarczać komponenty wszystkim producentom oświetlenia stwarzając przestrzeń wolności wyboru bez ograniczeń.

A więc chcemy przede wszystkim dzielić się wiedzą z naszymi klientami, pragniemy, aby nie tylko wiedzieli, ale i czuli, dlaczego warto stosować produkty z najlepszych materiałów, produkty z atestami, produkty wysokiej jakości. W sanskrypcie „dju” znaczy „świecić”, zaś „devajan panth” (DJP) to „droga do światła”. Nasze motto: „wiedza rodzi się przez odnowienie umysłu, taka jest Droga do Światła”.